Jak zdobywać nagrody, grając w gry?

Pewnie nie raz, przeglądając YouTube czy szukając czegoś w sieci, natknąłeś się na reklamę serwisu, który oferował możliwość zdobywania czy wręcz wyczarowywania nagród grając w gry. Jednym z portali, jaki wtedy widziałeś, mógł być: Bananki, Dogry, Grynaplus czy Gamehag. Wszystkie te serwisy są do siebie bardzo podobne. W tym wpisie przedstawię Ci ich funkcje, na przykładzie najpopularniejszego.

Jeśli to czytacz to prawdopodobnie zastanawiasz się: Na czym polega zdobywanie nagród w tego typu portalach? Czy zarabianie na graniu w gry jest opłacalne? Ile czasu trzeba poświęcić, by zyskać wartościowe nagrody?

Nie martw się, bo dobrze trafiłeś. Przejdźmy do razu do rzeczy.

W każdym serwisie tego typu otrzymamy punkty za wykonanie określonych czynności. Te punkty na Gamehag nazywają się „Kamieniami Dusz”. Walutę tę możemy wymienić tylko na przedmioty w obrębie tego portalu.

gamehag, bananki, dogry, grynaplus, punkty za gry, Jak zdobywać nagrody grając w gry, logo gamehag,gamehag code, wakacje z gamehag

Jak zdobywać kamienie dusz?

Największą ilość KD dostaniemy za wykonywanie zadań w grach. Istnieje jeszcze kilka innych czynności, za których wykonanie zdobędziemy satysfakcjonującą ilość punktów. Punktowanych czynności jest wiele, lecz tylko kilka bardziej dochodowych, a są to:

  • Wykonywanie zadań w grach
  • Wypełnianie ankiet
  • Polecanie nowych użytkowników do portalu
  • Pisanie artykułów
klucz gamehag luty 2021, kody do gamehag, sposoby zdobywania kamieni dusz, misty,
Wszystkie możliwości zdobywania Kamieni Dusz

Jak wykonywać zadania z gier?

Sposób wykonywania zadań jest banalnie prosty. Każda z dostępnych gier posiada 4 zadania, za które dostaniemy określoną ilość KD, wystarczy postępować z wytycznymi, aby wykonać zadanie. Gdy już nam się to uda wystarczy przesłać przez portal screenshot przedstawiający wykonane zadanie i poczekać na weryfikację. Jeśli zostanie on zaliczony, dostaniemy swoje KD i odblokujemy kolejne z 4 zadań.

Gdybyś jednak miał problem z wykonaniem zadania lub inny, to możesz poszukać odpowiedzi na forum, założyć tam własny temat, napisać do Misty, legendarej arcywiedźmy, (będziesz miał ją w znajomych), lub przejść samouczek, który wyjaśni Ci wszystkie funkcje portalu.

Kamienie dusz gamehag, Jak wykonać zadanie z War Thunder gamehag, klucz do skrzynki gamehag, kody gamehag 2021,

Dla przykładu za wszystkie 4 zadania z gry War Thunder dostaniemy 2250 Kamieni Dusz.

Jak działa system poleceń?

Możesz zyskać KD polecając serwis swoim znajomym, dzięki czemu oni też zyskają. Jak to działa? Zapraszasz swoich znajomych przy pomocy unikalnego linku. Jeśli ktoś utworzy konto z twojego linku i będzie w Gamehag aktywny, (czyli zdobędzie 1000 KD) to ty otrzymasz 200 KD. Poza tym jeśli osoba, którą zaprosiłeś do Gemehag potwierdzi, że to ty ją zaprosiłeś, wpisując twój kod polecający, to zarówno ta osoba jak i ty dostaniecie dodatkowe KD. Możesz tę czynność ponawiać, zapraszając kolejnych znajomych.

Jeśli chcesz dołączyć do moich poleconych i potwierdzić, że to ja Cię poleciłem to: utwórz konto z mojego linku i wpisz kod: Peol13 w pole „SYSTEM POLECEŃ” W ten sposób, wspierasz tego bloga i zyskujesz dodatkowe KD.

System poleceń gamehag, link polecający, klucze do skrzynek gamehag, gamehag kod,

Co jeszcze oferuje Gamehag?

Skrzynki z losową zawartością

Dostaniemy 3 darmowe skrzynki w miesiącu, za logowanie. Skrzynia może zawierać: Kamienie Dusz, runę, klucz do gry Steam, lub inny przedmiot.

  • [STEAM DAILY CHEST] Za codzienne logowanie (Jeśli połączysz konto Gamehag z kontem STEAM).
  • [WEEKLY CHEST] Za tydzień logowań z rzędu.
  • [MONTHLY CHEST] Za miesiąc logowań z rzędu.

Często pojawiają się też skrzynki eventowe takie jak np. z okazji walentynek. Warunkiem otworzenia tych skrzynek jest zdobycie określonej ilości KD (zwykle 500-1000) w czasie trwanie wydarzenia.

Kody do Gamehag, kody do skrzynek Gamehag, Gamehag box, klucze gamehag

Kody do Gamehag

Niemal każdego miesiąca w serwisie możemy znaleźć kody na skrzynie Gamehag oto 3 aktualne kody na Luty 2021:

W!NT3R-21-GH

F3BRU4RY-21-GH

2021-W!TH-GH

Czym są runy?

Runy to wzmacniacze określonych funkcji, na określony czas. Owe wzmacniacze bardzo często wypadają z dziennych skrzyni, za ich pomocą, możemy poprawić ilość otrzymywanych kd. Są runy z niewielkim, jaki i z silnym boostem. Na przykład: runa FEHU da nam tylko 10% KD więcej z zadań z gier przez 24 godziny, natomiast ANSUS to już 50% KD więcej za napisane artykuły w ciągu 7 dni.

Na co możemy wydać zdobyte KD?

Opcji wydania zdobytego KD jest wiele, możesz za nie kupić np.: klucz cyfrowy do gry, doładowanie portfela Steam, doładowanie paysafecard, walutę do gier np. Robux, czy przedmiot np. do cs-go. Możemy je tatrze przeznaczyć na skrzynię z losową tematyczną zawartością np. skiny cs-go albo przeznaczyć jako wpisowe na konkurs. W sumie Gamehag zawiera aż 36 stron z przedmiotami do wyboru.

Kody do skrzynek gamehag, kamienie dusz i ceny nagród gamehag.

Jaka jest wartość kamieni dusz?

Przechodzimy do sedna tematu, czyli ile nasze kamienie są warte? A to zależy od tego co konkretnie chcemy kupić. Dla przykładu doładowanie konta Steam za 10 euro kosztuje 7600 KD więc w zaokrągleniu wychodzi nam, że 2000 KD ma wartość 10 zł

Jak długo trwa zdobywanie KD?

Ciężko to określić, ponieważ są zadania, których wykonanie nie powinno zająć nam więcej niż 1 godzinę, są jednak też takie, które będą wymagały do nas poświęcenia kilku godzin. Do tego należy dodać, że każde zadanie ma własną punktację i stopień trudności. Ktoś zadania z War Thunder wykona z łatwością i w krótkim czasie. Dla kogoś innego to samo zadanie okarze się trudne i bardziej czasochłonne. Myślę jednak, że dla każdego zdobycie 1000 kamieni dusz dziennie nie powinno stanowić problemu.

Przeczytaj także: Gdzie szukać tanich gier?

Czy warto spróbować?

Oczywiście serwisy takie jak ten nie są dla wszystkich, bowiem aby zdobyć zadowalającą ilość punktów, potrzeba poświęcić dużo czasu. Gemehag szczególnie polecam osobom, które lubią grać w gry, bo przy pomocy serwisu połączą przyjemność, jaką daje im granie, z możliwością zdobycia interesującego ich przedmiotu. Dla wszystkich innych czas spędzony w Gamehag może być nieadekwatny do korzyści. Niemniej jednak polecam spróbować. Serwis działa już od wielu lat, został więc sprawdzony przez wielu użytkowników, których opinię możemy przeczytać. Rejestracja konta trwa kilka minut, a korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Na koniec, z własnego doświadczenia mogę dodać, że do tej pory z samych zadań uzbierałem 13000 KD, które bez żadnych problemów zdarzyłem już wydać.

Udostępnij:

3 Comments

    1. Za zdobyte punkty możesz kupić nagrody dostępne na danej stronie takie jak np. klucz do skrzyni cs-go a taki przedmiot da się sprzedać za realne pieniądze

Leave a Reply